bijar
سایت در تاریخ شنبه, 27 مهر 1398به روز رسانی شد

مسئله حجاب که یک دستور دینی است از مسائل مهم جامعه ما است و با بسیاری از مسائل پیوند خورده،دارای ابعاد سیاسی ،اجتماعی،اقتصادی و فرهنگی شده است.
حجاب از آن جهت که خطابش با زنان است،به نیمی از افراد جامعه مربوط می شود و از آن جهت که در تنظیم روابط زن و مرد نقش مهمی ایفا می کند به همه افراد جامعه مربوط می شود.
در راستای تکریم بانوان محجبه و به مناسبت روز عفاف و حجاب همایش مدافعان حریم خانواده با حضور حجت الاسلام محسن مهدیزاده از مبلغان کارگاه آموزش خانواده ، فرماندار، فرمانده سپاه ، امام جمعه و جمعی از مسئولان و بانوان در سالن شهید رحمانی سپاه بیجار برگزار شد.
فرمانده سپاه بیجار در این مراسم با بیان اینکه توجه به مقوله حجاب و عفاف نباید منوط به یک هفته شود ، اظهار داشت: نهادینه کردن فرهنگ حجاب و عفاف موجب موجب تقویت اعتماد به نفس نه تنها در بانوان بلکه تمامی افراد جامعه می گردد.
وی ضمن قدردانی از بانیان برگزاری مراسم هدف از برگزاری این گردهمایی را،ترویج سبک زندگی در سطح جامعه در مقابله با هجمه های پیش بینی شده دشمنان است.
شعبانی تصریح کرد:از بین رفتن حیا و عفت بانوان ما در حال حاضر به عنوان مهم ترین برنامه دشمنان علیه کشورهای اسلامی است و از همه  مهم تر گرفتن چادر از زنان به عنوان حفاظ زن را نیز در تیر رس اقدامات خود قرار داده اند.
فرمانده سپاه بیجار تاکید کرد: در حال حاضر برای برخورداری از بهداشت روانی در جامعه و افراد آن مطمئن ترین و بهترین راه پیروی از دستورهای الهی و قوانین شرعی و بخصوص حجاب و پوشش است.
وی خواستار توجه بیشتر مادران به فرزندان خود و تبین ارزش های اسلامی برای آنها شد.
در ادامه این مراسم حجت الاسلام مهدیزاده با استفاده از شیوه قصه گویی آیات و روایات حجاب را برای حاضرین بیان کردند.
منبع خبر:بیجار یام ایران
            برچسب ها

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با بیجار آن لاین، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.

ارسال نظر

نام :*
پست الکترونیک :
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود