آخرین خبرها

» اخبار / سیاسی

تاریخ انتشار:   17 آبان 1397, 14:10

امتیاز منفی 0 امتیاز مثبت       پرینت
  کد خبر:388
 2517بازدید
 0

همزمان با ایران اسلامی؛ فریاد « هیهات منا الذله » بر بلندای بام ایران طنین انداز شد

همزمان با یوم الله ۱۳ ابان راهپیمایی پرشکوهی با حضور مردم همیشه در صحنه بیجار برگزار شد و فریاد « هیهات منا الذله »بر بلندای بام ایران بار دیگر طنین انداز شد.

[…]

۱۳آبان روز مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز است، زیرا در چنین روزی دانش آموزان انقلابی توانستند گوهر دانش و آموزش را در آیینه حماسه و دلیری بتابانند و غبار خود باختگی را از سیمای مدرسه بزدایند.

مردم بیجار گروس هم نوا با سایر مردم ایران اسلامی با حضور پرشور خود در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان خشم و انزجار خود را از استکبار نشان دادند  و امسال نیز در روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در پاسخ به یاوه گویی های ترامپ، حضورها پر رنگ‌تر از سال گذشته داشتند.

سرمای هوای امروز مردم غیور و ولایتمدار بیجار گروس را از حضور در راهپیمایی باز نداشته و در گوشه و کنار خیابان و در مسیر راهپیمایی، بسیاری دستان خود را مشت کرده و فریاد « هیهات منا الذله » را سر می دهند.

راهپیمایی کنندگان در طول مسیر از میدان طالقانی به سمت میدان فاضل با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل ، مـرگ بر صهیونیسـمو هیهات منا الذله عمق نفرت خود از استکبار را نشان دادند.

در راهپیمایی امروز اقشار مختلف مردم از پیر و جوان تا زن و مرد و تمام  اقشار جامعه حضور داشتند و همه در یک صف متحد بار دیگر از انقلاب اسلامی حمایت قاطع خود را اعلام کردند.


منبع خبر:  خبرگزاری مهر
برچسب ها :  راهپیمایی در بیجار بیجار 13 آبان در بیجار بیجار گروس بیجار آنلاین شهرستان بیجار
دسته بندی :   اخبار / سیاسی
آدرس لینک کوتاه:  http://bijaronline.com/?newsid=388
داغ ترین خبرها
دیدگاه کاربران کل نظرات :0
ارسال دیدگاه
 بیجار آنلاین
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با بیجار آن لاین، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
عکس خوانده نمی شود